Kibice Kotwicy rozdali paczki z okazji mikołajek

Wszystko w ramach akcji „Biało-niebieski Mikołaj”.  Jej XX edycja odbyła się tradycyjnie 6 grudnia. W tym roku Mikołaj w biało-niebieskim szaliku wraz ze swoimi pomocnikami oprócz tradycyjnej wizyty w szpitalu odwiedził również dwa domy interwencyjnego pogotowia rodzinnego, które znajdują się na terenie Kołobrzegu.  Łącznie paczkami zostało obdarowanych kilkanaście dzieci, które przebywają tam w związku z kryzysową sytuacją w swoich domach. Najmłodsi podopieczni pogotowia nie ukrywali radości z wizyty biało-niebieskiego Mikołaja. W paczkach oprócz masy słodyczy znalazły się m.in. bilety na najbliższy mecz koszykarskiej Kotwicy.
Kibicowanie to nie tylko obecność na stadionie, ale także działalność poza nim. Dlatego między innymi co roku, 6 grudnia, spełniamy swój obowiązek  – wyjaśniał jeden z kibiców kołobrzeskiej Kotwicy rozdając paczki.
Za wsparcie naszej akcji dziękujemy Pani Notariusz Magdalenie Woroń-Szumskiej, Chłopakom z Pizzerii Majus, całej załodze pracującej w Bistro Wichłacz, „Biało-Niebieskiej Emigracji” oraz wszystkim kibicom Kotwicy – czytamy w specjalnym komunikacie fanów „Perły Bałtyku”.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.