“Mafama” zaprasza na spektakl “EmocJA”

Zespół Taneczny „Mafama” pod kierownictwem Martyny Małetko ma zaszczyt zaprosić Państwa w dniu 1 marca 2024 r.o godzinie 17.00 i 19.00 do RCK na premierę niezwykłego spektaklu tanecznego pt.”EmocJA”. Po raz pierwszy, młodzi tancerze zaprezentują widowisko, które poprzez ruch i muzykę pozwoli widzom zajrzeć w głąb emocji, problemów i wyzwań, z którymi mierzy się młodzież – od odrzucenia, przez brak pewności siebie, po uzależnienia, samookaleczenia, aż po ostateczną próbę ucieczki od problemów.

  Spektakl skierowany jest do młodzieży od 13 roku życia oraz do dorosłych – rodziców, wychowawców, specjalistów z dziedziny psychologii – jednym słowem tych, którzy pragną zrozumieć młodych ludzi. To niezwykła okazja do refleksji nad tematami ważnymi dla nas wszystkich.

   Na scenie zobaczymy ponad 40 osób, w tym absolwentów zespołu. Niezwykłe choreografie stworzyli Martyna Małetko, Angelika Gałkowska i Oskar Dziuba. Część spektaklu jest improwizowana, co czyni każde przedstawienie niepowtarzalnym. Widowisko w reżyserii Martyny Małetko zawiera elementy interakcji z widownią.

   Zapraszamy do dołączenia do nas w tym wyjątkowym wieczorze, który obudzi emocje, zainspiruje do zmiany i pozwoli na nowo odkryć wartość empatii i zrozumienia. “EmocJA” to więcej niż taniec – to przesłanie, które musimy usłyszeć!