IX Kołobrzeski Dogtrekking

W niedzielę 4 czerwca odbędzie się już po raz dziewiąty Kołobrzeski Dogtrekking. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00 w Dargocicach.

Dogtrekking to bieg z psem na orientację- impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem, pooddychać świeżym powietrzem i dodać do tego nutkę sportowej rywalizacji. Żeby wziąć udział w Dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Bieg odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!
Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na trasie i z ich kompletem zgłosić się na mecie.
Po skończonej trasie organizatorzy zapewniają ognisko dla wszystkich w nagrodę za ciężką pracę.
W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. Udział w Dogtrekkingu zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu, dostarcza wielu emocji, korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, umożliwia kontakt z przyrodą, a przede wszystkim wzmacnia więź pomiędzy człowiekiem a psem.
Szczegółowe informacje: wydarzenie na FB – link tutaj