Dyktando Uniwersyteckie 2023

26 maja br. odbędzie się kolejna edycja Dyktanda Uniwersyteckiego. To szansa na zdobycie tytułu Uniwersyteckiego Mistrza Ortografii, a także na wygranie nagród pieniężnych. W imieniu organizatora zapraszamy do zgłoszeń do 21 maja br.

Dyktando Uniwersyteckie to już tradycja Uniwersytetu Szczecińskiego. Organizowane jest ono co rok z inicjatywy prof. dr hab. Ewy Kołodziejek i wpisało się w Święto US. Przed nami kolejna edycja, która odbędzie się 26 maja br. o godzinie 11:00 w auli nr 317 Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nauk Przyrodniczych przy ul. Mickiewicza 16a w Szczecinie.

Wydarzenie zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Biorą w nim udział mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którym ortografia i interpunkcja nie są obce. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie, który jest dostępny na stronie wydarzenia: https://dyktando.usz.edu.pl/regulamin/

Swój udział można zgłosić poprzez formularz: https://dyktando.usz.edu.pl/formularz

Zachęcamy do zapisów, które trwają do 21 maja 2023 roku do godz. 23:59. Udział uczestnika zostanie potwierdzony mailowo.