30. Finał WOŚP w Kołobrzegu

30. Finał WOŚP zagra w niedzielę 30 stycznia 2022 roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Kołobrzeski sztab, dzięki nieocenionemu wsparciu i zaangażowaniu mieszkańców, przygotował szereg atrakcji, m.in. występy i koncerty na scenie przy ratuszu, sesje fotograficzne z Marianami, licytacje na Allegro, oraz światełko do nieba. Tradycyjnie – na Mariackiej nie zabraknie Basi z Przyjaciółmi, kąpieli morsów przy molo, zabytkowych pojazdów przy latarni, orkiestrowego grania z MOSiRem na hali Milenium, czy motocyklistów z Voyagera. Po mieście będzie krążył Gang Maluchów i ich czerwony Fiat 126p, który licytuje się dla WOŚP i osiągnął już prawie 40 000 zł. Przy ratuszu zaprezentują się kołobrzeski WOPR, SAR, OSP Tryton, harcerze, rekonstruktorzy historyczni i muzealnicy. Na ulicach miasta nie zabraknie oczywiście wolontariuszy z tradycyjnymi puszkami WOŚP. Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy do wspólnej zabawy w szczytnym celu, jednocześnie przypominając o zasadach bezpieczeństwa w związku z pandemią – pamiętajmy o noszeniu maseczek ochronnych oraz zachowaniu dystansu społecznego!

Wszystkie informacje o finale i linki do internetowych aukcji sztabu WOŚP Kołobrzeg znajdziecie na profilu WOŚP Kołobrzeg na Facebooku https://www.facebook.com/wospkolobrzeg

Aukcje Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg