Święto morsowania już w najbliższy weekend

Długo wyczekiwane przez wielu święto morsowania zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy przygotowali już program pełen atrakcji.

  • Kołobrzeg to niezwykłe miejsce, niezwykłe muszą być też doznania z pierwszej morskiej kąpieli przy kołobrzeskim molo, które to piątkowego wieczora specjalnie dla miłośników morsowania, będzie mienić się wieloma barwami. Czeka na Was także pokaz fireshow, pokaz laserowy, nie zabraknie też kąpieli przy blasku księżyca – piszą organizatorzy. – Kolejny, sobotni dzień spędzimy na sportowo. Dobrą zabawę zapewni kangoo jumping,pokaz kettlebell, przeciąganie liny, bieg morsa po plaży, turniej mini siatkówki plażowej, pokaz rzeźbienia w lodzie, na plaży pojawi się lodowa figura morsa. Sobotni wieczór także spędzimy na plaży, gdzie będą gorące rytmy DJ oraz niezawodny Kris Talisman. W niedzielę spotkamy się na paradzie oraz kąpieli głównej – informują.

Podczas tegorocznego święta morsów będzie można oddać krew w w mobilnym ambulansie. Spotkaniom będą towarzyszyły lokalne specjały i smaki morza.

Program morsowania zamieszczamy poniżej: