Mikołajki z Rotary dla “Okruszka”

We wtorek 7 grudnia 2021 roku w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu z okazji Mikołajek Kołobrzeski Klub Rotary zorganizował spotkanie pn. „Paczka od Świętego Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Okruszek w Kołobrzegu”.
Kołobrzeski Klub Rotary prowadzi działalność charytatywną, krzewi i wspiera ideę służby społeczeństwu oraz niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Od lat organizuje imprezy z udziałem dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu. Z okazji Mikołajek zorganizował spotkanie z udziałem podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu. Impreza mikołajkowa nie mogła odbyć się bez obecności Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki świąteczne. Wśród zaproszonych gości był również starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który przyniósł ze sobą maskotki odblaskowe dla wszystkich dzieci z “Okruszka”.
Imprezę uświetniły występy tancerzy z Klubu Sportowego AMBER z Kołobrzegu oraz chóru Kombatant, prowadzonego przez dyrygenta Jolantę Wojcik-Oszmaniec.