X Światowy Festiwal Morsowania w Kołobrzegu już w styczniu. Przedstawiamy program

Kołobrzeski Festiwal Morsowania powraca. Organizatorzy zapowiedzieli termin i przedstawili program. Mają tez kilka słów dla wszystkich miłośników morskich kąpieli: 

 

Kochani! Już jest! Długo wyczekiwane święto morsowania zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz dzielimy się z Wami programem i atrakcjami, które dla Was przygotowaliśmy.

Kołobrzeg to niezwykłe miejsce, niezwykłe muszą być też doznania z pierwszej morskiej kąpieli przy kołobrzeskim molo, które to piątkowego wieczora specjalnie dla miłośników morsowania, będzie mienić się wieloma barwami. Czeka na Was także pokaz fireshow, pokaz laserowy, nie zabraknie też kąpieli przy blasku księżyca. 

Kolejny, sobotni dzień spędzimy na sportowo. Dobrą zabawę zapewni kangoo jumping, pokaz rzeźbienia w lodzie, na plaży pojawi się figura morsa X ŚFM. Dzień zakończymy tradycyjnie IX/X Balem Morsów.

W niedzielę spotkamy się na paradzie oraz kąpieli głównej. Naszym spotkaniom będą towarzyszyły lokalne specjały, smaki morza i przede wszystkim nasze dobre humory 🙂

Czekamy na Was 🙂

 

O wszelkich sprawach związanych z X  ŚFM będziemy informować na bieżąco.