Wystartowały licytacje Sztabu WOŚP Kołobrzeg

Przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabierają tempa. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, kołobrzeski sztab WOŚP szykuje się, aby 31 stycznia po raz 29. zagrać z Fundacją WOŚP. W tym roku wyjątkowo zabraknie części artystycznej, gastronomicznej, turniejów sportowych, a światełko do nieba w wykonaniu Bractwa Kurkowego będzie transmitowane w formie online.
Dlatego w tym roku wyjątkowo część finału przeniosła się do Internetu. W ubiegłym tygodniu wystartowała eSkarbonka, gdzie do 2 lutego można wpłacać pieniądze. Jest to forma dedykowana przede wszystkim dla przebywających na kwarantannie, a także dla osób podwyższonego ryzyka, które ograniczają kontakty do minimum. Kolejnym etapem działań w Internecie są licytacje, które wystartowały z dniem dzisiejszym i potrwają do 2 lutego.
W chwili obecnej można zlicytować m.in. koszulkę z autografem Arkadiusza Milika, którą przekazał były selekcjoner reprezentacji Polski – Adam Nawałka, koszulkę z autografem i dedykacją Adama Nawałki, koszulkę z autografem Zbigniewa Bońka, weekendowy voucher na pobyt w Shuum Hotel, pakiety startowe kołobrzeskiego Biegu Zaślubin, kartę z autografem Adama Małysza czy ręcznie wykonany wisiorek z labradorytu. W najbliższych dniach lista przedmiotów do zlicytowania wydłuży się m.in. o przedmioty przekazane przez Prezydent Annę Mieczkowską, Posła Marka Hoka, Senatora Janusza Gromka, oraz licznych przedsiębiorców i mieszkańców Kołobrzegu.
Wszystkie aukcje można znaleźć pod poniższym linkiem:
Zapraszamy do licytacji, udostępniania aukcji oraz do przekazywania kolejnych gadżetów, które możemy zlicytować podczas 29. Finału WOŚP.
Kontakt:
Maciej Mądrowski – tel. 502 123 192
Paulina Żupaniec – Łochocka – p.zupaniec@um.kolobrzeg.pl
Kamil Barwinek – kamilbarwinek@o2.pl