Zmiana terminu IX Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu

Kochani Miłośnicy Morsowania!

Stale obserwujemy otaczającą nas sytuację i reagujemy na bieżąco, komunikat jaki popłyną od władz administracji centralnej mocno nas zaniepokoił, a zarazem pobudził do działania, nie poddajemy się i usilnie dokładamy wszelkich starań aby się z wami spotkać. Dlatego też ze względu na wprowadzone kolejne obostrzenia spowodowane pandemią Covid- 19 podjęliśmy decyzję o zmianie terminu organizacji IX Światowego Festiwalu Morsowania w Kołobrzegu. Nowy termin wydarzenia to 31 stycznia 2021 roku, nowa data jest symboliczna – nadrobimy Sylwestrową zabawę, która nie będzie tak szampańska na przełomie roku. Jednocześnie przedłużamy możliwość rejestracji elektronicznej do 17 stycznia 2021 roku. Osoby, które już dokonały rejestracji, są zapisane do udziału w Festiwalu w nowym terminie.

Strona wydarzenia: tutaj

Formularz zgłoszeniowy: tutaj

Lista uczestników:tutaj

Podstrona festiwalu: tutaj

W waszym imieniu wystąpiliśmy z prośbą do obiektów noclegowych, które z nami współpracują o wyrozumiałość i przebukowanie rezerwacji noclegów na nowy termin. Aby ten fakt potwierdzić zachęcamy do osobistego kontaktu z działami rezerwacji poszczególnych obiektów.

Czekamy na was z niecierpliwością aby wspólnie zanurzyć się w zimnym Bałtyku i złapać promyk słońca na pięknej kołobrzeskie plaży… Do zobaczenia i zanurzenia.

Z morsowymi pozdrowieniami

Kołobrzeski Klub Morsów

działający przy RSTU

organizator

IX Światowego Festiwalu Morsowania