Niespełna 200 tysięcy na gadżety reklamowe i nowy dzierżawca amfiteatru – obradowali radni z komisji ds. społecznych

Zakończyło się posiedzenie Komisji Społecznej kołobrzeskiej Rady Miasta. Jednym z punktów posiedzenia była informacja dot. działalności Regionalnego Centrum Kultury  z zakresu promocji planowane i wykonane działania na podstawie strategii promocji miasta.  Informacje przedstawiła dyrektor Marta Ostapiec. Najważniejsze informacje padły podczas zadawania pytań przez radnych. 

M. Ostapiec zdając relację z działalności wspomniała, że rozstrzygnięto przetarg na nowe gadżety  promocyjne miasta z nowym logo – są to nośniki, ścianki wystawiennicze, itp. Dopytana przez radną Renatę Brączyk sprecyzowała, że te gadżety będą podatników kosztowały 192 tysiące złotych. W przetargu  9 ofert złożyło swoje propozycje, wygrała firma z kwotą 192 tysięcy brutto. Jak twierdzi dyrektor Ostapiec, rozpiętość ofertowa była podobna. Najdroższą ofertę złożyła firma lokalna.

Radny Piotr Lewandowski zapytał o rozstrzygnięcie przetargu dotyczącego dzierżawy amfiteatru. Dzisiaj został on rozstrzygnięty. Dzierżawca będzie miał umowę na 3 lata, miał on formę licytacji, i jak zapewnił Tadeusz Kielar, jest to agencja, która dzierżawiła amfiteatr w tym roku i współpracowała z Romanem Łangowskim.

Szczegóły w linku poniżej:

Posiedzenie Komisji Społecznej Rady Miasta Kołobrzeg – 17.12.2020 r. – YouTube