Reklamy za złotówkę na kołobrzeskich przystankach. Pomysł radnej Brączyk będzie wprowadzany w życie

Prezydent miasta Anna Mieczkowska nie zgłosiła sprzeciwu wobec pomysłu kołobrzeskiej radnej Renaty Brączyk odnośnie umieszczania reklam na przystankach autobusowych za przysłowiową złotówkę. Już niedługo rozpocznie się kampania informacyjna w tej sprawie.

O pomyśle radnej, który ma wspomóc przedsiębiorców w tych trudnych czasach, pisaliśmy w materiale:Interpelacje w czasie pandemii. Propozycje ulg i wsparcia dla kołobrzeżan.Przypomnijmy, że radna złożyła trzy interpelacje. Pierwsza z nich dotyczyła kołobrzeskich przedsiębiorców, rzemieślników, trenerów personalnych, a także osób zajmujących się kulturą i sztuką. Szanse na to, by mogli przetrwać ten trudny okres, była propozycja zamieszczania reklam na miejskich przystankach w cenie złotówki na dzień.
Prezydent miasta odpowiedziała na interpelację zaznaczając, że nie zgłasza sprzeciwu, a już niedługo Komunikacja Miejska rozpocznie kampanię informacyjną z prośbą o zgłaszanie się zainteresowanych firm.

  • Mam nadzieję, że reklamy spotkają się z szerokim odbiorem, przekładając się na poprawę kondycji finansowej najbardziej poszkodowanych branż w obliczu pandemii. Niech chociaż końcówka tego ciężkiego roku będzie dla nas pozytywna – skomentowała radna Renata Brączyk na swoim profilu FB.