Jazda rowerem po desce na wodzie będzie i w tym roku. Już dziś zapraszamy!

Wiele osób, kiedy odszedł niezapomniany Antoni Szarmach zastanawiało się, czy imprezy, które prowadził, organizował, można lub czy powinno się kontynuować. Choć nikt Antoniego nie zastąpi, to jednak Liga Morska i Rzeczna będzie kontynuować tradycję i podjęła się wyzwania, jakim jest organizacja kolejnej jazdy rowerem na desce po wodzie. To impreza lubiana i co roku przybywają rzesze śmiałków, którzy pragną przejechać cały dystans. W tym roku organizatorzy podzielili się obowiązkami, i wśród organizatorów jest nie tylko LMiR, ale również Zarząd Portu Morskiego czy Urząd Miasta Kołobrzeg. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie SGR „Paramedic” oraz POSP Tryton. Do 12 sierpnia Urząd Miasta będzie przyjmował mailowo zgłoszenia.

Impreza odbędzie się w sobotę, 15 sierpnia. Start o godz. 12.00, o godz. 16.00 przewidziane jest wręczenie nagród. Wszelkie szczegóły już niedługo w wydarzeniu na FB: tutaj

A my przypominamy ubiegłoroczną, jubileuszową jazdę. Kto do tej pory nie odważył się wziąć udziału w tej zabawie, może odważy się teraz. Zapraszamy już dziś!

Fot. archiwum