Kolekcjonerzy powrócili na Skwer Pionierów

Są turyści odwiedzający Kołobrzeg regularnie, którzy nie wyobrażają sobie lata w tym mieście bez alejki na Skwerze Pionierów z charakterystycznymi biało-niebieskimi namiotami. To tutaj można nabyć oryginalną pamiątkę czy prezent dla najbliższych, nie zawsze związaną z tematyką morską, ale w każdym przypadku niepowtarzalną, wyjątkową, prawdziwe „cacko z duszą”. Wybierać można między innymi pomiędzy starą porcelaną, biżuterią, figurkami, rzeźbami, medalami, zegarami, monetami, oldschoolowymi winylami, srebrnymi naczyniami i sztućcami.

Na Skwerze Pionierów członkowie Kołobrzeskiego Klubu Kolekcjonera prezentują swoje zbiory w sezonie letnim, ale dostęp do nich jest możliwy przez cały rok za sprawą regularnie organizowanych w holu Regionalnego Centrum Kultury Giełd Staroci. Wszyscy członkowie klubu zrzeszeni są w oddziałach terenowych Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, głównie koszalińskiego.

W imieniu członków Kołobrzeskiego Klubu Kolekcjonera i prezesa klubu Witolda Łukawskiego zapraszamy na stoiska wystawiennicze na Skwer Pionierów codziennie w godz. od 10.00 – 18.00, organizowane z troską o bezpieczeństwo wystawiających i  odwiedzających w trudnych czasach pandemii.