Wakacyjna Trasa Dwójki 2020. 12 lipca koncert w Kołobrzegu?

Na tę chwilę czekało wielu mieszkańców naszego miasta i nie tylko. Już 28 czerwca rusza Wakacyjna Trasa Dwójki 2020. W tym roku „Wakacyjna Trasa Dwójki” z powodu pandemii COVID-19 będzie miała zmodyfikowaną formułę, m.in. koncerty będą odbywać się dla widzów, którzy będą siedzieć w zaparkowanych pod sceną autach. Według jednego z portali, na planowanej trasie pojawił się Kołobrzeg. 

Koncerty będą rozpoczynać się w każdą niedzielę o 20:45. Transmisja wszystkich koncertów będzie przeprowadzana na żywo w TVP2. Nie zabraknie niespodzianek dla widzów. Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko.

Na scenie pojawi się wiele polskich gwiazd, które zaśpiewają swoje największe hity. Koncerty poprowadzą m.in.: Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Rafał Brzozowski. Na scenie pojawi się Cleo, Sylwia Grzeszczak, Weekend, Sarsa, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Boys, Blue Cafe, Red Lips, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Sound’n’Grace i wiele innych gwiazd. Podsumowaniem zamykającym letnią trasę ma być wrześniowy koncert w Opolu.

Według planu przedstawionego na portalu Telerozrywka dowiadujemy się, że na Wakacyjnej Trasie Dwójki znalazł się również Kołobrzeg. 12 lipca według planu ma być koncert na lotnisku. Tymczasem nie jest to takie pewne.

  • Rozmowy jeszcze trwają. Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydent miasta.

Jak się dowiedzieliśmy z  nieoficjalnych źródeł, prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia powinny być znane już szczegóły. O sprawie poinformujemy.

Zobacz szczegóły Wakacyjnej Trasy Dwójki: tutaj