Jutro startuje perfumeria Douglas

Do sieci perfumerii Douglas w Polsce 15 maja dołącza nowa lokalizacja w Kołobrzegu. W nowoczesnej, eleganckiej przestrzeni na klientów czeka szeroki wybór kosmetyków ponad 370 międzynarodowych i polskich marek, a w ich doborze, zgodnie z indywidualnymi preferencjami i potrzebami, pomoże zespół ekspertów Douglas. W perfumerii obowiązują obostrzenia i zasady bezpieczeństwa związane z testowaniem produktów.

Perfumeria mieścić się będzie w kołobrzeskiej galerii handlowej Hosso II przy ul. Armii Krajowej. Startuje już 25 maja.  Sklep zajmujący blisko 200 metrów kwadratowych powierzchni będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Nowa perfumeria Douglas urządzona jest w nowoczesnej stylistyce. We wnętrzu dominuje biel.  Zastosowano tam podział na strefy makijażu i pielęgnacji oraz zapachów – na klientów czekają w nich produkty ponad 370 marek. Wśród nich są nie tylko uznane na całym świecie brandy premium, ale także marki medyczne, jak Norel Dr Wilsz, organiczne i naturalne, takie jak Mario Badescu, marki makijażowe – Nudestix, Dior, Lancome. W asortymencie Douglas znajdziemy także produkty nowych konceptów, zdobywających popularność szczególnie wśród młodych odbiorców, np. The Ordinary, czy St. Tropez. Firma systematycznie poszerza także portfolio polskich marek – w perfumerii znajdziemy m.in. produkty Yonelle, Dr Irena Eris, Proraso, Neonail.

  • Jak wynika z badań rynku, które przeprowadziliśmy w kilku krajach europejskich, Polacy cenią w Douglas bezpośredni dostęp do szerokiej gamy produktów, dobrą cenę w stosunku do jakości, profesjonalną obsługę, ale przede wszystkim doświadczenie zakupowe i atmosferę. Ważnym elementem oferty jest więc doradztwo naszych konsultantów w zakresie pielęgnacji i makijażu – mówi Agnieszka Mosurek-Zava, CEO Douglas Poland & CEE Region. – Obecnie, ze względu na pandemię, musieliśmy ograniczyć możliwości testowania kosmetyków. Zarówno produkty do makijażu, jak i pielęgnacyjne mogą być aplikowane wyłącznie przez konsultantów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 W Polsce działają obecnie 142 perfumerie Douglas, zlokalizowane w ponad 70 miastach.