Maseczki dla kołobrzeskiego hospicjum: wygraj konkurs Polferries

Spontaniczna aktywność fanów profilu Polferries zainspirowała właściciela marki: Polską Żeglugę Bałtycką, do nagrodzenia najbardziej zaangażowanych.

Wszyscy o tym mówią, niektórzy działają Zewsząd docierają do nas informacje na temat konieczności stosowania działań prewencyjnych związanych z epidemią COVID-19. Sytuacja przerosła wszystkich – rządy, pracodawców, służby zdrowia. Nic więc dziwnego, że wszyscy o tym mówią. Niektórzy także działają.

  • Społeczność Polferries na Facebooku liczy 26 tys. fanów. Rozmawiamy na profilu na różne tematy. Zwykle – w normalnych czasach o podróżach, o pasjach. Są z nami ludzie, których łączą podobne pragnienia i styl życia. Oczywiście ostatnio sporo o bezpieczeństwo w obliczu ”zarazy”. Podczas dialogu z fanami zauważyliśmy, że spontanicznie włączają się oni do akcji szycia maseczek. Chcemy im podziękować za to zaangażowanie. To miłe i pozytywnie nastrajające – mówi Piotr Redmerski, Prezes Zarządu Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

W dowód uznania i podziękowania dla inicjatywy fanów profilu Polferries realizuje konkurs „Szyjemy maseczki”. Główną nagrodą jest voucher na rejs do Szwecji dla czterech osób, z kabiną, do wykorzystania w bezpiecznym terminie. Takie doładowanie po tygodniach obowiązkowego „zamknięcia” w domach to poza relaksem w otwartej przestrzeni także budowanie większej odporności wynikające z możliwości wdychania pochodzącego z morza jodu.

Jak wygrać rejs? Do piątku (24 kwietnia), do godziny 14 można zadeklarować w komentarzu pod postem konkursowym liczbę domowym sposobem uszytych maseczek, którą internauci chcą przekazać dla pracowników i pacjentów hospicjum w Kołobrzegu. Wygra osoba, która zdeklaruje przekazanie największej liczby maseczek. Dobro powraca. Szczegóły konkursu znajdują się na https://www.facebook.com/Polferries/.