Kibice Kotwicy wspierają służbę medyczną w walce z koronawirusem

Środki do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, słodycze oraz woda o wartości blisko 15 tysięcy złotych trafiły w piątek do placówek medycznych w Kołobrzegu, Gryficach oraz kołobrzeskiego oddziału Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego. Tym samym przedstawiciele Stowarzyszenia Miłośnicy Klubu Sportowego Kotwica Kołobrzeg przekazali pierwszą transzę darów w ramach organizowanej od kilku dni zbiórki.

Do placówek w regionie trafiły podstawowe materiały medyczne takie jak jednorazowe rękawiczki oraz środki do dezynfekcji, wody i słodycze.

  • Akcja będzie trwała tak długo, jak długo najbardziej potrzebne rzeczy będą dostarczać do nas ludzie dobrej woli. Pozostajemy w kontakcie z personelem szpitala w Kołobrzegu oraz Gryficach i będziemy na bieżąco uzupełniać braki w to co jest obecnie do kupienia na rynku – informują organizatorzy.

Za pośrednictwem kołobrzeskich mediów organizatorzy dziękują wszystkim kibicom, biało-niebieskiej emigracji osobom prywatnym oraz firmom, które wsparły zbiórkę. W dalszym ciągu zbierane są  podstawowe materiały medyczne oraz środki do dezynfekcji. Wesprzeć akcję może każdy, a o jej szczegółach można dowiedzieć się na profilu Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko na FB:  https://www.facebook.com/naszakotwica/