Komitet Biedronia nie będzie wyznaczać osób do OKW

Osoby z Komitetu Wyborczego Roberta Biedronia w Kołobrzegu wystosowali oświadczenie, w którym, informują, iż nie będą narażać mieszkańców na utratę zdrowia lub życia – w związku z czym nie będą wyznaczać osób do Okręgowych Komisji Wyborczych. Zaapelowali również do prezydent miasta o wystosowanie pisma do Komisarza Wyborczego, w którym powiadomiłaby o niemożliwości przeprowadzenia wyborów prezydenckich w mieście. 

 

OŚWIADCZENIE
Szanowni Państwo.
Nie czas na barwy polityczne.
Jako osoby upoważnione przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego kandydata na prezydenta do wyznaczenia członków Obwodowych Komisji Wyborczych w mieście Kołobrzeg oraz powiecie kołobrzeskim, oświadczamy, że w związku z sytuacją w kraju związaną z zakażeniami koronawirusem, nie będziemy narażali naszych mieszkańców na utratę zdrowia lub życia i nie wyznaczymy osób do OKW.
Jako zwykli obywatele Kołobrzegu, apelujemy również o przełożenie wyborów i zwracamy się do Pani Prezydent Anny Mieczkowskiej oraz Włodarzy naszego powiatu, o wystosowanie pisma do Komisarza Wyborczego o niemożliwości przeprowadzenia wyborów prezydenckich.
W tym trudnym dla nas czasie, życzymy Wszystkim dużo zdrowia i spokoju.

Jacek Kornatowski
Jarosław Szuba
Mirosław Grycza