Miasto przeznaczyło dotacje na wsparcie imprez sportowych w 2020 roku

Prezydent Miasta Kołobrzeg przyznała dotacje na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Stowarzyszenia i organizacje składały oferty w ramach konkursu.

Najwięcej środków otrzymały: Stowarzyszenie BIEG ZAŚLUBIN Kołobrzeskie Biegi Niepodległości: 15.000,00 Stowarzyszenie BIEG ZAŚLUBIN: 34 Bieg Zaślubin: 40.000,00 oraz Stowarzyszenie BIEG ZAŚLUBIN 7 Kołobrzeg maraton i 4 Kołobrzeg Półmaraton, Kołobrzeg SPA: 18.000,00.

Najmniej wsparcia – 2 tysiące złotych – otrzymały: Szkoła Taekwon-do ITF HOSINSUL na II Mikołajkowy Turniej Taekwon-do ITF w Kołobrzegu, Klub Sportów Gimnastycznych ACROSPORT na projekt: Zawody w akrobatyce sportowej oraz skokach na trampolinie „AcroBaltic Kołobrzeg 2020”.

  • Dziękujemy pięknie Urzędowi Miasta Kołobrzeg za przyznaną dotację na organizację “XLI Regat o Srebrny Dzwon 2020”! Środki wydamy z najwyższą starannością zapewniając uczestnikom godziwe warunki a kibicom dobrą zabawę! Zapraszamy 25.07.2020 na wodę i na ląd! – informuje na swoim profilu Jacht Klub Morski Joseph Conrad, który otrzymał 4 tysiące złotych na organizację 41.Regat o Srebrny Dzwon.

Nie otrzymały wsparcia pozycje: Klub Sportowy Pomerania Kołobrzeska Liga Piłki Nożnej POMERANIA CUP 2020,  Klub Sportowy Pomerania “Dziewczyny na murawy” oraz Fundacja KULT Kołobrzeg kocha Rower – festiwal sportowy na placu przy molo.

  • Gdy widzisz same zera przy swoim projekcie myślisz faktycznie po co robić coś dla innych. Utrzymać rodzinę z prowadzenia klubu nie ma szans, więc dziękuję decydentom i osobom które doceniły naszą pracę. Ale po kilkunastu telefonach i jednej radzie od wszystkich rób swoje i głowa do góry, teraz wiesz kto jest z tobą. Gramy dalej i robimy swoje ponieważ jest dla kogo! – skomentował na swoim profilu trener Krzysztof Maćkula.

Cała lista dofinansowanych zadań: