Pierwsze Ustrońskie Mikołajki – międzypokoleniowa mikołajkowa impreza dla małych i dużych. Pomożesz?

“Słuchajcie! Mamy ochotę zrobić wielką ustrońską mikołajkową imprezę podczas której będziemy wspólnie wywoływać świętego Mikołaja! To będzie wieczór pełen muzyki, tańców, magii, słodyczy i niespodzianek! Jaki mamy plan?! Najlepszy! Bo wszystko z myślą o naszych dzieciach! … zresztą kto nim nie jest…”

  • tak na stronie zbiórki piszą organizatorzy Pierwszych Ustrońskich Mikołajek. Jednak by taka międzypokoleniowa impreza mogła się udać, potrzebna jest nasza pomoc. Organizatorzy chcą ją zorganizować we własnym zakresie i dlatego założyli zbiórkę, na której już jest ponad tysiąc złotych!

Święty Mikołaj wpisał sobie już w kalendarz imprez,że odwiedzi nas wraz z małżonką. My z kolei chcemy mu pokazać jak dobrze potrafimy się bawić i jak ważna dla nas jest integracja i wspólna zabawa! Jak będzie wyglądał ten wieczór? Wszystko zależy od tego ile uda nam się zebrać funduszy. Na pewno przyjedzie do nas Śnieżynka z koncertem piosenek świątecznych oraz Elf z tanecznymi animacjami. Zastęp pomocników Świętego Mikołaja jest już gotowy do pieczenia ciast i sprowadzenia z Chin najlepszej herbaty ze świątecznymi dodatkami. W niedalekim lesie urosła już sporych rozmiarów choinka która czeka na nasze zaproszenie wraz z prezentami które schowa pod swoimi igiełkowymi ramionami. Dzwonili do nas też z mikołajowej centrali warsztatów i niespodzianek fotograficznych… no ale to wszystko mamy w planach a co z tego wyjdzie zależy od WAS! Już dziś Was zapraszamy na najlepsze Mikołajki! Bo w każdym z nas jest małe dziecko czekające na św.Mikołaja….

MIEJSCE IMPREZY:
Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim ul. Nadbrzeżna 20. Planowany start imprezy został wyznaczony na godzinę 17.30.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/v4pvg5