Gmina: Jerzy Wolski zrezygnował z funkcji zastępcy wójta

W dniu dzisiejszym Jerzy Wolski, były wiceprezydent miasta, obecnie zastępca wójta Gminy Kołobrzeg, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Oświadczenie złożył oficjalnie podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy.

O planowanym odejściu Jerzego Wolskiego mówiło się już wcześniej. Pojawiają się głosy, że ma przejść do jednej ze spółek  Skarbu Państwa, jednak Jerzy Wolski prosił radnych, by nie pytali o powody jego odejścia.

  • W dniu dzisiejszym złożyłem rezygnację z roli funkcji zastępcy wójta, proszę nie pytać mnie o powody. Dziękuję za miłe spotkania, głosy, uwagi, starałem się żeby na sesji one znalazły odzwierciedlenie. Podziękować również radnym, zarówno z jednej i drugiej strony, pracownikom Urzędu za to, że przez te dziewięć miesięcy udało się wiele zrobić. Praca w Urzędzie była dla mnie kolejną nauką. Chciałbym podziękować chciałbym również wójtowi, że wytrzymał ze mną. Po 9 miesiącach przychodzi moment rozwiązania, jakiś urlop wychowawczy, zobaczymy co będzie dalej

-mówił podczas sesji. Jerzy Wolski zapewnił, że będzie z mieszkańcami przez cały czas i będzie obserwował, co się dzieje w gminie.