Zbiórka na stworzenie Raju Ogonów – zakup terenu dla bezdomnych zwierzaków!

 Fundacja „Ogon do Góry” znana jest z działania na rzecz zwierząt, udzielania im pomocy oraz opieki okołoadopcyjnej. Jej członkowie w miarę swoich możliwości działają najlepiej jak potrafią, często poświęcając każdy swój wolny czas zwierzakom. Tym razem bardzo potrzebuje naszej pomocy.   

Aby zapewnić schronienie jak największej liczbie zwierząt, Fundacja ruszyła ze zbiórką, która pomoże zrealizować ten cel.

  • Podjęliśmy taki krok ze względu na zakres potrzeb z jakim na co dzień mamy do czynienia. Niestety jest on dużo większy od naszych możliwości. Codziennie dostajemy zgłoszenia i prośby o pomoc bezdomnym zwierzętom. Często słyszymy, że tylko nam w okolicy można zaufać. Są to miłe słowa, jednak również dołujące, gdyż często mimo ogromnych chęci nie mamy możliwości przyjąć kolejnego podopiecznego. Kilka wspaniałych domów tymczasowych to zdecydowanie za mało na uratowanie wszystkich zwierząt, które potrzebują pomocy. Dlatego ruszyła zbiórka, która z Państwa pomocą umożliwi zakup terenu dla naszych podopiecznych. To dzięki Państwu uda się uratować tysiące zwierząt, zapewnić im najlepszą opiekę kochających je osób! Pomożemy odzyskać chorym, skrzywdzonym zwierzakom zdrowie, wiarę w człowieka, a ostatnim etapem będzie znalezienie im najlepszych domów na świecie!
    Chcąc zrealizować tą misję nie chcemy poprzestać na zbiórce w internecie. Planujemy szereg akcji, dlatego gorąco zachęcamy do udziału oraz do dołączenia do naszego Gangu Ogonów! Grona wolontariuszy, którzy wspólnie z nami będą tworzyć fundacje i działać na rzecz zwierząt

-informuje Fundacja. Wszelkie informacje w sprawie naboru są zamieszczone na stronie Fundacji: https://m.facebook.com/OgonDoGory/
Gorąco zachęcamy do pomocy!
Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/rajogonow