Energa Kotwica: Z kartą mieszkańca karnet taniej

Dnia 23 września (poniedziałek), rozpoczynamy sprzedaż karnetów na mecze Energa Kotwicy Kołobrzeg w sezonie 2019/20. Od tego sezonu jesteśmy partnerem Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca, co oznacza 10% zniżki na karnet wraz z kartą. Cena karnetu ulgowego wynosi 70 złotych, natomiast normalny 130 złotych. Karnet obejmuje mecze sezonu zasadniczego oraz ewentualne play-off lub play-out. Cena biletów pozostaje bez zmian. Bilet normalny-10 złotych, ulgowy-5 złotych.

Karnety nabyć można w biurze klubu (kompleks milenium I piętro), w godzinach 10-15 od poniedziałku do piątku. Do zakupu karnetów ulgowych uprawniona jest młodzież szkolna, studencka oraz emeryci i renciści z ważną legitymacją. Dzieci do lat 7 niezajmujące osobnego miejsca wraz z dorosłym opiekunem wstęp darmowy.

Sezon w hali Milenium rozpoczniemy 5 października (sobota) o godzinie 18:30. Podejmować będziemy mocny w ostatnich sezonach, jak i w tym Rawlplug Sokół Łańcut. Przypominamy, że sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa S.A.