Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody “Pro Arte”. Rusza sprzedaż biletów.

Opera na Zamku w Szczecinie rozpoczęła sprzedaż biletów na Koncert Inauguracyjny, który odbędzie się 5 października 2019 roku o 19.00. Czas trwania: ok. 2 godz. 30 min (w tym jedna przerwa). Ceny biletów: 45-85 zł. Można je kupić w kasie przez naszą stronę internetową www.opera.szczecin.pl lub zarezerwować – pod numerami telefonów tel.: 91 43 48 106, 91 43 48 104. Kasa czynna jest w godzinach: wtorek – piątek 12:00-18:00, sobota 14.00-18.00. Można także zarezerwować bilety pod adresem e-mail: rezerwacja@opera.szczecin.pl.

Sezon artystyczny 2019/2020 Opera na Zamku rozpocznie koncertem inscenizowanym, z udziałem solistów, chóru i baletu, który będzie muzyczno-teatralną podróżą po tytułach, jakie wejdą do repertuaru Opery na Zamku w ciągu kolejnych pięciu sezonów. Baletowe piękno z „Don Kichota”, operowe uczucia z „Romea i Julii” i „Króla Rogera”, czy musicalowa energia z „My Fair Lady”, to tylko kilka z wielkich tytułów, jakie dla Państwa przygotowuje Opera z premier pierwszych dwóch sezonów artystycznych. Wszystko to skumulowane w jednym i niepowtarzalnym koncercie wybuchnie z wielką siłą, a zgromadzona tego wieczoru publiczność przekona się jako pierwsza, co szykowane jest na kolejne lata. Podczas koncertu wykonane bowiem będą także utwory z dzieł, które zaprezentowane zostaną w Operze na Zamku w kolejnych sezonach. Będzie to więc swoisty quiz dla widzów.
Koncert poprzedzi Gala nagród „Pro Arte” Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Fot. Opera na Zamku