Nabór do Akademii Piłkarskiej Reissa w USTRONIU MORSKIM!

W poniedziałek 16 września odbędzie się pierwszy trening pokazowy Akademii Piłkarskiej Reissa. Zajęcia  odbędą się o godz. 17.00 na Euroboisku w Ustroniu Morskim przy ul. Wojska Polskiego 24B. Zapraszam wszystkie chętne dzieci do rejestracji i udziału w treningu!

Ruszyły wrześniowe nabory do nowo otwartych grup treningowych w Ustroniu Morskim. Dołącz do struktur największej akademii w Zachodniej Polsce i buduj z nami pomarańczową rodzinę! Akademia Piłkarska Reissa to sieć szkółek piłkarskich, które ze względu na potencjał organizacyjny i merytoryczny stała się silnym ośrodkiem szkolenia i edukacji młodych piłkarzy już od 4. roku życia. W naszych lokalizacjach trenuje blisko 8600 zawodników pod okiem ok. 390 trenerów.

Aktualnie w Akademii Piłkarskiej Reissa w Ustroniu Morskim trwa nabór – czas na Twój początek piłkarskiej pasji! Szukamy nowych twarzy w rocznikach: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat). Na powitanie każdy zawodnik otrzyma pakiet (http://www.akademiareissa.pl/przewagi-akademii) w skład którego wchodzą:

  • 2 bezpłatne treningi,
  • klubowa piłka,
  • rezerwacja miejsca w grupie treningowej,
  • opieka klubowych specjalistów, w tym m.in. fizjoterapeuty, dietetyka
  • ubezpieczenie NNW,
  • udział w turniejach

Akademia Piłkarska Reissa specjalizuje się w szkoleniu zarówno chłopców jak i dziewczynki, już od 4 roku życia. Rozpoczęcie piłkarskiej przygody w tak młodym wieku zapewnia harmonijny rozwój sportowy. To idealny moment na start piłkarskiej pasji, ponieważ wraz z początkiem września tworzone są nowe grupy treningowe w lokalizacji USTRONIE MORSKIE.

Minimum 2 trenerów każdego dnia dba o rozwój i zdrowie swoich podopiecznych na regularnie prowadzonych treningach. Kadra szkoleniowa Akademii Piłkarskiej Reissa posiada wszelkiego rodzaju kursy i certyfikaty, takie jak UEFA A, UEFA B i UEFA C, które pozwalają jej na pracę zarówno w Polskich, jak i europejskich klubach. Nasi trenerzy zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną na zagranicznych stażach m..in w Hertha Berlin czy Getafe CF. Dostrzegamy również wartość tzw. „mentalu”, nasi trenerzy szybko „łapią” kontakt z młodymi adeptami futbolu, stając się dla nich nie tylko nauczycielami piłki nożnej, ale także wychowawcami i przyjaciółmi!

Treningi Akademii Piłkarskiej Reissa Ustronie Morskie odbywają się 3 razy w tygodniu na Euroboisku w Ustroniu Morskim Dodatkowo każdy uczestnik może wziąć udział w partnerskich projektach skierowanych na rozwijanie konkretnych predyspozycji zawodników, tj. Indywidualne Fundamenty Gry poprawiające motorykę i technikę adeptów.

W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu z koordynatorem Akademii Marcinem Ziółkowskim pod numerem telefonu 530 082 947 lub e-mail:

m.ziolkowski@akademiareissa.pl

Zapisz się i odbierz piłkę! – https://apr.cas.cogitech.pl/rejestracja