Energa Kotwica: Plan przygotowań do sezonu

Przygotowania do sezonu rozpoczniemy 26 sierpnia w Kołobrzegu na obiektach Milenium. W dniach 14-15 września weźmiemy udział w corocznym memoriale im. Romana Wysockiego w Stargardzie, w którym oprócz Kotwicy zagra PGE Spójnia Stargard, King Szczecin oraz Polpharma Starogard Gdański. W kolejnym tygodniu 21-22 września rozegramy mecze sparingowe z Czarnymi Słupsk przy okazji prezentacji drużyny ze Słupska. Dodatkowo prowadzone są rozmowy z klubami z regionu na temat kolejnych sparingów.

W trakcie przygotowań nie zabraknie również atrakcji dla kibiców. W połowie września (datę oraz godzinę meczu podamy wkrótce) zorganizujemy mecz charytatywny. Po sukcesie zeszłorocznego wydarzenia postanowiliśmy wpisać je na stałe w nasz harmonogram przedsezonowy. W akcji zobaczymy nie tylko zawodników pierwszej drużyny, ale również członków zarządu, naszych wolontariuszy i reprezentantów grup młodzieżowych. W drużynie Antosia zagrają byli zawodnicy Kotwicy, gracze amatorskiej ligi oraz dziennikarze. Mecz będzie miał charakter zabawowy. Podczas imprezy będzie można wylicytować wiele koszykarskich gadżetów jak np. koszulki naszych zawodników.

Kolejną atrakcją dla kibiców będzie prezentacja drużyny, która w tym roku odbędzie się 29 września w restauracji Vendi na drugim piętrze Milenium. Prezentacja połączona będzie ze spotkaniem z kibicami, które odbędzie się po samej prezentacji.