PSL odwołał sekretarza za… krytyczny wpis o prezydent Mieczkowskiej.

Wczoraj, tj. 24 lipca, Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego podczas swojego posiedzenia odwołał dotychczasowego sekretarza Roberta Kołodziejczyka. Powód?

“Bezpośrednim powodem odwołania był wpis z krytyką Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej w sprawie dzierżawy parkingu dla firmy FUTUREIN Sp. z o.o. (KRS: 0000724735, NIP: 6711830199, REGON: 369789935) założonej przez kol. Lecha Banego na portalu miastokolobrzeg.pl i na Facebook-u”

-czytamy w oficjalnym komunikacie.

Przypomnijmy, że sprawę parkingu szeroko komentowały lokalne media i z krytyką takiej decyzji Prezydent Miasta Anna Mieczkowska spotkała się niemal ze wszystkich stron. O sprawie pisaliśmy tutaj. Jak dodano w komunikacie,  prezes Zarządu Helena Rudzis – Gruchała podziękowała dotychczasowemu sekretarzowi za pracę i stwierdziła, że większość członków Zarządu ma “inną wizję pracy Zarządu”.

PSL ponadto podjął uchwałę w sprawie rekomendacji Heleny Rudzis – Gruchały oraz Bartosza Kołodziejczyka na listę wyborczą PSL- Koalicji Polskiej w okręgu nr 40.