Kołobrzescy policjanci spełnili marzenie małego chłopca

Kołobrzescy policjanci spełnili marzenie podopiecznego fundacji „Serce dla Maluszka”, 4-letniego Dorianka. Chłopiec chciał wcielić się na jeden dzień w rolę policjanta oraz poznać tajniki pracy mundurowych.

Mały Dorianek miał okazję choć przez jeden dzień poczuć się jak prawdziwy policjant. Jego wizyta rozpoczęła się od wizyty w gabinecie Komendanta Komisariatu Policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusza Hoca. Następnie chłopiec zwiedził komendę, gdzie bacznie przyglądał się pracy funkcjonariuszy. Zapoznał się ze sprzętem, jaki znajduje się na wyposażeniu kołobrzeskiej komendy. Policjanci mają nadzieję, że wizyta zapadnie na długo w pamięci ich młodego fana. Wraz z policjantami życzymy Doriankowi dużo zdrowia i siły w walce chorobą, i wraz z policjantami mamy nadzieję, że otrzymane gadżety będą mu przypominać miło spędzone chwile.

Dodajemy link dla wszystkich chcących wesprzeć Dorianka. Tam również można zapoznać się ze szczegółami choroby, z którą walczy Dorianek:

https://www.fundacjasercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/dorian-derbin.html?fbclid=IwAR1m-LpCCfp67aWKgSTHMvOHbcwq0jrlGhqQWihhIpe3f1UIjj1R8IG6NO4