Jedyne Wesołe Miasteczko z parkingiem w Kołobrzegu. Korzystając – pomagasz ratować pszczoły!

Już w tą sobotę o godzinie 10:00 wielkie oficjalne otwarcie wesołego miasteczka, które umiejscowione jest na Parkingu Rodzinnym przy ul. Warzelniczej 1. Czeka na Państwa moc atrakcji nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Będziecie mogli Państwo także bezpiecznie zaparkować na Parkingu Rodzinnym za 5 złotych/h postoju. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć przedstawiających czekające na Państwa atrakcje.

  • Jesteśmy w Kołobrzegu od 10 lat i bardzo się z nim związaliśmy, posiadamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu wesołego miasteczka.  Zależy nam na tym, aby każdy kojarzył nas z fajną, bezpieczną zabawą. Zapraszamy serdecznie mieszkańców oraz turystów – mówią właściciele Wesołego Miasteczka. 

Zarządca parkingu zapewnia natomiast:

  • Szerokie miejsca sprawiają wiele komfortu dla rodzin z dziećmi. Nie upychamy im więcej tym lepiej. Zależy nam na komforcie parkowania, którego jest tak mało. Chcielibyśmy również dodać, że wspomagamy kołobrzeską fundację BeesFundacja – ratującą pszczoły i 10% z dochodu oddajemy na ten szczytny cel.

Wesołe Miasteczko i parking będzie czynne codziennie.  Zapraszamy!

Fot. Agencja Reklamowa Webnext