Spotkania z humorem i satyrą, czyli „Morka” wystartowała po raz XVI

W poniedziałek, 01 lipca na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ustroniu Morskim nastąpiło oficjalne otwarcie XVI Spotkań z satyrą, karykaturą „MORKA”. Zgodnie z tradycją, wójt gminy Bernadeta Borkowska przekazała na ręce rysowników symboliczny klucz do bram Ustronia Morskiego i to oni przez cały tydzień będą rządzić w gminie. Imprezę uświetnił występ kabaretu Czesuaf , który swoimi żartami i pozytywną energią doprowadził ustrońską widownię do łez.

Kolejne spotkanie z naszymi mistrzami satyry i karykatury: 4 lipca  lipca o godz. 12.00 przy ul. Nadbrzeżnej. W tym dniu świętowany będzie Dzień Karykaturzysty, podczas którego będzie można zdobyć swoją karykaturę lub rysunek z morskim, zabawnym motywem.

Ostatni dzień warsztatów to wernisaż wystawy pt. „Lato w gminie Ustronie Morskie” i spotkanie z artystami w galerii gminnego ośrodka kultury. Tematów nigdy nie brakuje, rozmawia się o morzu, plaży, no i oczywiście o ludzkich wadach i zaletach. A jak mówi przysłowie „śmiech to zdrowie” dlatego zapraszamy wszystkich do Ustronia Morskiego na sporą dawkę dobrego humoru.