“Przyjaciele Okruszka” uzbierali ponad 4 tysiące złotych. Podziękowania.

W dniu 1 czerwca 2019r. podczas Gali Majowe Spotkania z Kulturą – Kołobrzeskie Pegazy Kultury, została przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz Stowarzyszenia “Przyjaciele Okruszka”. Dzięki hojności osób wpłacających środki finansowe udało się zebrać kwotę w wysokości 4054,00 zł.

  • W mieniu podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka”, składamy serdeczne podziękowania na ręce Pana Tomasza Tamborskiego – Starosty Kołobrzeskiego oraz ludziom dobrej woli, których życzliwość i bezinteresowność pozwoli na realizację przedsięwzięć rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjno – kulturalnych zmierzających do tworzenia optymalnych warunków wszechstronnego rozwoju psychofizycznego dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie – piszą organizatorzy na stronie Ośrodka. Szczegółowe informacje: Nazwa zbiórki: „Przyjaciele dla „Okruszka””.

Cel zbiórki: Zbiórka na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie na realizację przedsięwzięć rehabilitacyjnych, terapeutycznych i edukacyjno – kulturalnych, zmierzających do tworzenia optymalnych warunków wszechstronnego rozwoju psychofizycznego.

Organizator zbiórki: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Młodzieży Niepełnosprawnej „Przyjaciele Okruszka”. Numer zbiórki: 2019/213/OR