Wystawa fotografii „Rzymskie wakacje” Adrianny Gołembiewskiej

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00  zapraszamy na wernisaż wystawy „Rzymskie wakacje” Adrianny Gołembiewskiej do San Gallery. To będzie debiut autorki, a kuratorem wystawy jest znakomita Ela Waszczuk. 

Autorka wystawy spędziła kilka dni ubiegłorocznych wakacji w Rzymie i pobliskim Nettuno, położonym nad Morzem Tyrreńskim, w ramach zajęć na Międzynarodowym Festiwalu Tańca, w którym brała udział z grupą taneczną Swan Dance z Kołobrzegu. W ramach czasu wolnego od zajęć grupa zwiedzała Rzym oraz miała czas na spacery przepięknym wybrzeżem. Fotografie debiutantki wykonane w Rzymie charakteryzuje świeżość spojrzenia oraz odwaga przeciwstawiania się utartym konwenansom sztuki fotograficznej. Jej pejzaże z Nettuno zadziwiają natomiast wysmakowaną poetyką letnich wieczorów nad morzem. Miejmy nadzieję, że autorka debiutu w przyszłości będzie miała jeszcze wiele do powiedzenia w sztuce fotografii.

  • W imieniu autorki wystawy „Rzymskie wakacje” Adrianny Gołembiewskiej i swoim własnym serdecznie zapraszam na pierwszy tej wiosny wernisaż w San Gallery w Kołobrzegu ul. Kasprowicza 17 Sanatorium SAN (łącznik) o godz.11 w sobotę 23 marca. Wygodny dojazd i wejście od ul. Kościuszki z miejskim parkingiem przy sanatorium.
    Wystawa jest fotograficzny debiutem młodziutkiej autorki, więc ze względu na to, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń wydarzeń w jej życiu, proszę rozważyć  udział w tej uroczystej dla niej chwili. Będziemy zaszczyceni!  Mniemam, że nasza kolejna wystawa nie zawiedzie miłośników dobrej fotografii, którą galeria stara się  prezentować Państwu już dziesiąty rok z kolei

-mówi znakomita kołobrzeska fotografka Ela Waszczuk. Zapraszamy!