Z obniżoną dotacją, ale się odbędzie! Suspense Film Festival pod koniec czerwca.

Mimo, że radni większością głosów radnych z porozumienia Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubu Obywatelskiego Jacka Woźniaka obniżyli dotację dla Suspense Film Festival, organizatorzy dopełnili wszelkich starań, by to wydarzenie jednak mogło się odbyć. Poinformowano o tym na profilu FB i podano datę tegorocznych spotkań z filmem. 

  • Drodzy Fani i Sympatycy Festiwalu. Od kilku miesięcy staramy się, aby wraz z początkiem lata Kołobrzeg po raz ósmy stał się europejską stolicą kina sensacyjnego. Do tej pory Kołobrzeg Suspense Film Festival z każdym rokiem był coraz bardziej doceniany w branży filmowej, a także stawał się marką rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Dlatego z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o obniżeniu dotacji dla festiwalu. Decyzja Rady Miasta sprawiła, że ósma edycja festiwalu stanęła pod znakiem zapytania.  Dziękujemy za wsparcie mediów, życzliwe głosy mieszkańców Kołobrzegu i wszystkich sympatyków Kołobrzeg Suspense Film Festival.  To nam dodaje sił, aby mimo wszystko zorganizować Festiwal -napisali organizatorzy.

Informujemy wraz za nimi, że tegoroczny Festival odbędzie się w dniach 28-30 czerwca w Kołobrzegu. Zapraszamy już dziś, bo bywalcy wiedzą, że warto. Aby znać szczegóły, zapraszamy na stronę wydarzenia, jakie utworzyli organizatorzy SFF:  tutaj.