Wizyta w Szkole Podstawowej nr 5

Szkoła podstawowa nr 5 ze Strefą Kibica SP 5 jest stałym bywalcem na naszych meczach. Od kilku lat możemy liczyć na doping młodzieży z tej szkoły. Nasi zawodnicy Daniel Grujić i Przemek Wrona wraz z Czarodziejem zostali gorąco powitani przez dużą grupę uczniów. Okrzyk ,,Kotwica Kołobrzeg” niósł się już od wejścia do szkoły. Jak twierdzi Czarodziej takiego powitania nie miał już dawno.

Spotkanie rozpoczęliśmy oczywiście od pytań ciekawskich uczniów. Dzieci miały mnóstwo pytań do naszych zawodników. Każde pytanie było nagradzane zaproszeniem oraz naklejką. Po pytaniach doszło do nietypowego meczu. Czarodziej rzucił wyzwanie naszym zawodnikom. Jak się później okazało nasza maskotka dysponuje dobrym rzutem. Mecz ostatecznie wygrali zawodnicy, ale Czarodziej już czeka na rewanż. Po meczu sprawdziliśmy umiejętności rzutowe uczniów. Dużą motywacją była nagroda w postaci rodzinnego zaproszenia na mecz inauguracyjny. Była to ostania szkoła, którą odwiedziliśmy przed sobotnim meczem.

Łącznie w czterech szkołach rozdaliśmy ponad 500 zaproszeń w tym około 100 zaproszeń rodzinnych na inauguracyjny mecz w hali Milenium. W planach mamy wizyty w kolejnych szkołach. W tym sezonie rozdamy 5 tysięcy zaproszeń dla kołobrzeskiej młodzieży. Jest to początek ogólnopolskiej akcji, do której mamy przyjemność dołączyć ,,Internet to nie wszystko, chodź na boisko”. Dziękujemy szkole podstawowej nr 5 za tak ciepłe przyjęcie.

Oczywiście odwiedzimy Was jeszcze w tym sezonie. Kołobrzeską koszykówkę napędza Grupa Energa S.A.

Energa Kotwica Kołobrzeg