Wizyta zawodników w Szkole Podstawowej nr 4 i SOSW „Okruszek”

Poniedziałek był dla naszego Czarodzieja i jego pomocników Gracjana Dobriańskiego i Kamila Izraelskiego bardzo pracowity. Odwiedziliśmy szkołę podstawową nr 4 oraz SOSW Okruszek. Dzień rozpoczęliśmy od wizyty w czwórce gdzie czekały na nas starsze klasy. Jak zwykle młodzież zasypała pytaniami naszych zawodników, a każde pytanie nagradzane było zaproszeniem na sobotni mecz. Po rozmowie z zawodnikami nadszedł czas na sprawdzenie koszykarskich umiejętności młodzieży. Jak się później okazało wśród uczniów znalazło się kilku naszych zawodników grup młodzieżowych. Po rozdaniu zaproszeń na inauguracyjny mecz i pamiątkowym zdjęciu Czarodziej wraz ze swoimi pomocnikami wyruszyli w drogę, by odwiedzić podopiecznych Okruszka.

Dla Czarodzieja Okruszek to ulubione miejsce wizyt w naszym mieście. Wraz ze swoimi pomocnikami przygotował dla nich balony, naklejki z logo klubu i oczywiście zaproszenia na sobotni mecz. Największą uwagę dzieci skupiał Czarodziej, który został już zapamiętany przez uczniów ośrodka. Pomocnicy Czarodzieja rozdali dzieciom upominki oraz zapraszali do kibicowania Czarodziejom z Wydm w kolejnym sezonie. Będzie to kolejny sezon, w którym możemy liczyć na doping podopiecznych Okruszka. Jak co roku przekażemy 300 darmowych biletów na ten sezon i liczymy, że będzie ich więcej.

Energa Kotwica Kołobrzeg