2018: Bezpartyjni “Kołobrzeżanie” zaprezentowali kandydatów

W ostatnią niedzielę września przed kołobrzeskim ratuszem swój program oraz kandydatów zaprezentował KWW “Kołobrzeżanie”. Przypomnijmy, że jest to komitet bezpartyjny, składający się z kandydatów do Rady Miasta, którzy dotąd nie byli powiązani  z żadną partią. 

  • Znajdujemy się w mieście, które  kochamy i ta miłość spowodowała, że dziś jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Zdecydowaliśmy się kandydować do Rady Miasta jako bezpartyjni, niezależni ludzie, mamy wspólny cel: chcemy swoje pomysły w Radzie Miasta przedstawiać i realizować w odróżnieniu od tego, co się działo przez ostatnie kilkanaście lat. Nikt nie dbał o mieszkańców. Kołobrzeg jest pięknym miastem, ale to wiemy głównie od turystów, dlatego idziemy z taką myślą przewodnią, że będziemy słuchać mieszkańców na każdym etapie, nie co cztery lata. Będziemy tworzyć portal informacyjny po to, by problemy ludzi były rozwiązywane na bieżąco

– mówił Robert Kaim, pełnomocnik wyborczy KWW “Kołobrzeżanie”.

Przedstawiono kandydatów z poszczególnych okręgów. Podczas spotkania przy namiocie “Kołobrzeżan”  była postawiona plansza, na której spisywano pomysły mieszkańców.

  • Nasz program jest żywy, mamy kilka pomysłów, które nam mieszkańcy przekazali, ale chcemy, by ich było więcej. Dziś już pojawił się pierwszy pomysł opieki nad dziećmi, ale w weekendy. Okazuje się, że na przykład rodzice pracujący w branży turystycznej nie zawsze mają możliwość przekazania opieki nad dziećmi właśnie w weekendy. I już ten pomysł jest wpisany w nasz program – dodał R. Kaim.

KWW Kołobrzeżanie tym samym oficjalnie rozpoczęli swoją kampanię wyborczą. Jednocześnie zapraszają do korzystania z ich strony na FB -link  tutaj, gdzie jest z nimi kontakt na bieżąco.