Czarodzieje z Wydm z Wizytą w Szkole Podstawowej nr 7

Zawodnicy Energa Kotwica: Paweł Lasota, Przemysław Wrona, Łukasz Łukawski i Jakub Zalewski na czele z Czarodziejem wzięli udział w szkolnym festynie, z którego dochód przeznaczony był na rzecz kołobrzeskiego hospicjum.

Uczniowie bardzo ciepło przyjęli zawodników. Największym powodzeniem cieszył się oczywiście Czarodziej, który rozdawał balony oraz naklejki z logo Kotwicy. Zawodnicy spotkanie rozpoczęli od pytań uczniów o dotychczasową karierę, ale zdarzały się pytania odnośnie wieku i wzrostu oraz ,,co trzeba jeść, żeby tak urosnąć’. Za każde pytanie dzieci otrzymywały zaproszenie na inauguracyjny mecz w hali Milenium. Po pytaniach nadszedł czas na pokaz umiejętności zawodników i rzuty osobiste uczniów. Każdy trafiony rzut nagradzany był zaproszeniem rodzinnym na mecz inauguracyjny. Na koniec nie mogło obyć się bez pamiątkowego zdjęcia i autografów. Energa Kotwica dziękuje Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu za zaproszenie i zapewnia, że postara się ponownie odwiedzić SP7 w trakcie sezonu oczywiście z zaproszeniami na mecze.

Jest to pierwsze przedsezonowe wyjście do szkoły zawodników Energa Kotwica, ale w planach są już kolejne wizyty u najmłodszych kibiców. W trakcie wizyt będą rozdawane zaproszenia na mecz inauguracyjny w hali Milenium, który odbędzie się 6 października w sobotę o godzinie 16:00. Energa Kotwica przypomina, że jest otwarta na kolejne zaproszenia szkół z Kołobrzegu oraz regionu.