Stadionowe zmagania dla Antosia

W sobotę, 8 września, Fundacja Pomocy Dzieciom I Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie żyć”  po raz kolejny zaprosiła kołobrzeżan na stadion przy ul. Śliwińskiego. To było ostatnie z planowanych wydarzeń dla małego Antosia, 3-letniego kołobrzeżanina. Spotkanie przebiegało w formie pikniku rodzinnego: były kiełbaski z grilla, wata cukrowa, kawa, kolorowe napoje, ciasta domowego wypieku, dmuchańce – nikt się nie nudził. Tym bardziej, że na murawie zagrały trzy ekipy: Fundacji „Zwyczajnie żyć”, Kibiców Kotwicy i Samorządowców. Były licytacje ciekawych przedmiotów: koszulek i innych gadżetów sportowych, a także roweru miejskiego, podarowanego przez Wiolettę Dymecką.  Dużą popularnością cieszyła się  prezentacja umiejętności zawodników klubu UKS Zapasy Kołobrzeg. Trójmecz, profesjonalnie komentowany  przez Tomasza Kwiatkowskiego  przyniósł to, co widzowie lubią najbardziej: mnóstwo bramek. W spotkaniu z Kibicami Fundacja, z kapitanem Ewą Matejak,  wygrała 4:2. Z Samorządowcami, których kapitanem była Anna Mieczkowska, Fundacja zremisowała 4:4. Trzeci mecz pomiędzy Kibicami a Samorządowcami przyniósł remis 1:1. Sędzią spotkania był Mariusz Michalski. Mecz zakończył się tradycyjnie konkursem rzutów karnych. Podczas tego spotkania uzbierano kwotę około 5 tysięcy złotych. 

W imieniu Fundacji „Zwyczajnie żyć” składamy serdeczne  podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego sportowego wydarzenia. Współpracującym mediom: e-kg.pl, Telewizji Kablowej Kołobrzeg, Radio Kołobrzeg i Gazecie Kołobrzeskiej – w szczególności Sławkowi Jasickiemu – składamy podziękowania za miłą współpracę. Bez Was nagłośnienie tej imprezy nie byłoby takie łatwe.

Wspaniałym osobom z hurtowni ROJAN za bogate zaopatrzenie naszego pikniku – wspaniałe kiełbaski, kaszanki, kiszki to Państwa zasługa, to one cieszyły się ogromnym powodzeniem, były smaczne i bardzo przyczyniły się do zebrania tak dużej kwoty. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Niezwykle jak zawsze zaangażowanej w bezinteresowną pomoc grupie Zdrojowa Invest. Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Hotelom: Diune Hotel & Resort***** oraz Marine Hotel***** za ugoszczenie naszych partnerów meczowych. Pomocy, którą otrzymujemy od Państwa, nie da się opisać słowami. Ogromnie dziękujemy.

Dziękujemy Prezydentowi Miasta Januszowi Gromkowi za udostępnienie stadionu – jak zawsze współpraca z Prezydentem, który od początku jest z nami, układała się pomyślnie, za co serdecznie dziękujemy!

Jak zawsze wspaniałemu Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji – w szczególności Dyrektorowi Jackowi Banasiakowi, p. Angelice Milczarek, i p. Andrzejowi Kargulowi za niezbędną pomoc przy organizacji wydarzenia.

Michałowi Derkowskiemu za zdjęcia! Wspaniała pamiątka dla wszystkich!

Chicken King Family Kołobrzeg i Annie Boguszewicz – Państwa zaopatrzenie ekipy Fundacji w posiłki i przebojowe kurczaki są już nieodłącznym elementem naszych spotkań. Dzięki Wam zawodnikom rosną skrzydła – bardzo dziękujemy!

Wspaniałej ekipie UKS Zapasy Kołobrzeg – dziękujemy Wam ogromnie. Poświęcaliście swój czas, swoje wolne chwile, by wspomóc małego Antosia. To Wy zapełnialiście puszki, dzielnie z nimi krążyliście wśród publiczności. Wasz pokaz cieszył się ogromną popularnością. Jesteście niesamowici – dziękujemy!

Akademii Piłkarskiej KotwicaRubinie Kosmala i Rafałowi Łaseckiemu – za pomoc przy dmuchańcach i jak zwykle za wspaniałą współpracę. Bez Was nie byłoby to takie łatwe ani przyjemne. Dziękujemy, że tyle lat jesteście z nami!

Kotwicy Kołobrzeg za współpracę przy ustalaniu terminu, dziękujemy, że i na Waszą pomoc możemy również liczyć.

Restauracji Sailor Port, Hotelowi Leda za współpracę, Spółdzielczej Grupie Bankowej – Bank Spółdzielczy w Białogardzie za to, że również jest z nami i pomaga Fundacji codziennie.

Panu Bartkowi Surowiec za kolejne wydarzenie z Państwa kawą – jest Pan niesamowity, dziękujemy, że i na Pana możemy liczyć!

Sandrze Kielnik – Kałużnej i całej załodze Poradni „Równe Szanse” za pomoc w zaopatrzeniu w tak ważne, i jakże przydatne rzeczy przy pikniku rodzinnym. Dzięki Wam każdy kto zakupił jakiś posiłek, miał go czym i na czym zjeść. Sandrze za pomoc, a  Kamilowi Graboń szczególnie dziękujemy za mega humorystyczne i z dużym sukcesem prowadzenie licytacji.

Ziemowit Czerski i Andrzej Łękowski – za cierpliwość i z wdziękiem przygotowywane potrawy. Wspaniale to wyglądało, z całego serca dziękujemy! To Wasza puszka była jedną najcięższych, a więc wykonaliście kawał naprawdę dobrej pracy. Ogromne podziękowania!

Całej ekipie reprezentującej Fundację: Tomaszowi Czerwińskiemu za informatyczną obsługę, plakaty i graficzną oprawę wydarzeń; Tomkowi Kwiatkowskiemu za profesjonalny komentarz- zamiennie z Michałem Jaczyńskim – był on naprawdę na profesjonalnym poziomie! Pozostałej załodze w składzie: Ewa Matejak, Krzysztof Barszczewski, Robert Małkiewicz, Krzysztof Ciechanowski, Bartosz Czekierda, Janusz Fajczak, Jarosław Chałupa, Rafał Różycki, Michał Rajkowski, Grzegorz Korowajczyk, Łukasz Obroślak, Robert Kaim, Przemysław Polanin, Jakub Pawlina – kłaniamy się nisko i serdecznie. Sukces w postaci kwot w zbiórkach dla Antosia to również Wasza zasługa, to Wasz wysiłek i pozostaje tylko mieć nadzieję, że jeszcze nie raz i nie dwa będziemy mogli razem pomóc wielu innym dzieciom. Dziękujemy, że jesteście!

 

fot. Michał Derkowski 

Fot. użytkowników: 

 

Pokaz UKS Zapasy Kołobrzeg: