Grand Prix Siatkówki Plażowej – moc atrakcji i pomoc dla Antosia!

Już jutro, tj. sobota, 17 sierpnia, rozpoczyna się dwudniowy turniej – Grand Prix Siatkówki Plażowej. Będzie to już trzecia edycja cyklu turniejów amatorskich organizowanych na Plaży Milenium. W minionych latach wszystkie imprezy organizowane były w Kołobrzegu. Od roku 2018 formuła turnieju rozszerza się i wychodzi z turniejami eliminacyjnymi do miejscowości województwa zachodniopomorskiego, min. Szczecin, Ustronie Morskie i Darłowo.  Organizator ma w planach również zaproszenie par z Niemiec. Podsumowanie Grand Prix Zachodniopomorskiego odbędzie się podczas dwudniowego turnieju 18 – 19 sierpnia 2018 r. na Plaży Milenium również z całą oprawą pozasportową – konkursy, pokazy taneczne, warsztaty tematyczne itp.

Impreza jest pod patronatem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

Oprawa pozasportowa to również wymiar charytatywny. W tym roku Fundacja “Zwyczajnie żyć” intensywnie pomaga przez całe lato zebrać odpowiednią ilość środków na rehabilitację 3-letniego Antosia, który ma bardzo rzadką chorobę genetyczną – Syndrom Duplikacji MECP-2. Na rehabilitację potrzeba około 30 tysięcy rocznie i choć dużo już zostało zebrane, to jednak jeszcze brakuje środków na całoroczną terapię, w tym też i na to,  by Antoś mógł mieć zapewniony cykl turnusów i rehabilitacji. Dlatego podczas niedzielnych rozgrywek Fundacja i Przyjaciele po raz kolejny zbierają środki dla Antosia. Agnieszka Ulman, Karina Dmyterko i Sandra Kielnik – Kałużna, podobnie jak przez całe lato zajmą się licytacjami i sprzedażą ciekawych gadżetów, natomiast Hotel Lambert w swoim namiocie będzie prowadził kilkunastominutowe masaże, za które każdy chętny będzie mógł wrzucić odpowiednią kwotę do puszki. Hotel ufundował ponadto fantastyczne vouchery, w tym uprawniające do skorzystania z kompleksu basenowego.

W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie w sobotę, a szczególnie w niedzielę już od godz. 9.30, kiedy to rozpoczynają się pierwsze rozgrywki.