IV Charytatywny Mecz Piłki Nożnej za nami. Dziękujemy!

Drugą częścią Regionalnych Obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną, którą zorganizowała Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie żyć” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Akademią Piłkarską Kotwica, był IV Charytatywny Mecz Piłki Nożnej. To wydarzenie cieszy się ogromną popularnością wśród Kołobrzeżan, toteż i tegoroczna edycja przebiegła pod nazwą „Media i Przyjaciele vs Kołobrzeżanie”. W ekipie Kołobrzeżan zagrali: Agnieszka Rylik – nasza Mistrzyni i ambasador Zdrojowa Invest & Hotels, Rafał Różycki, Anna Mieczkowska, Helena Rudzis-Gruchała, Eva Matejak, Arkadiusz Tomasikiewicz, Jarek Chałupa, Krzysztof Barszczewski, Łukasz Krymowski, Robert Kaim, Łukasz Obroślak, Bartosz Czekierda, Janusz Fajczak, Kamil Barwinek, który dwie kwarty był sędzią głównym, dwie zawodnikiem Kołobrzeżan, Waldemar Łaszczewski, Krzysztof Ciechanowski, Łukasz Chaber – laureat konkursu o udział w meczu z portalu gazetakolobrzeska.pl, Grzegorz Korowajczyk – laureat konkursu o udział w meczu z portalu niezależne.media, Partyk Więcek – laureat konkursu o udział w meczu z portalu e-kg.pl oraz Michał Rajkowski – laureat konkursu o udział w meczu z portalu także.pl

Skład ekipy Gospodarzy, czyli Media i Przyjaciele:  bramkarze Artur Tłoczek i Krzysztof Ciechanowski – zawodnicy z pola,  Sławomir Jasicki (kapitan, Gazeta Kołobrzeska), Przemek Polanin (Gazeta Kołobrzeska), Kamil Graboń (e-kg.pl), Tomasz Kwiatkowski, Mariusz Luty (takze.pl), Mateusz Ruzik (TKK), Szymon Kosidło, Stanisław Piwowarski, Michał Sokowicz, Michał Jaczyński, Łukasz Rybarczyk, Konrad Matczak, Bronisław Czaplewski, Krzysztof Maćkula, Piotr Reiss, Marcin Zając i Jarosław Chwastek.
Mecz komentował Sławomir Pankowski, zaś publiczność zabawiali ze specjalnym programem Piotr Szumowski i Dariusz Gadowski ze Stand-up Polska. Mecz zakończył się wygraną ekipy Media i Przyjaciele, którzy pokonali Gości aż 5:2.

Mecz w tym roku wpisywał się w program I Regionalnych Obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Zadanie to finansowane było ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych przydzielonych za pośrednictwem Województwa Zachodniopomorskiego.

 

 

 

 

Fot. Karol Skiba

 

W imieniu Organizatorów składamy serdeczne podziękowania dla: Hotelu Aquarius SPA – Głównego Partnera Obchodów Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną i pani Dominice Lesiak; Grupie Zdrojowa Invest &Hotels – Głównego Partnera IV Charytatywnego Meczu Piłki Nożnej i Pani Renacie Sobczyńskiej i Michałowi Błażewiczowi za kolejny rok współpracy; Bankowi Spółdzielczemu w Białogardzie Oddział w Dygowie – Pani Dyrektor Iwonie Dobroczyńskiej i Panu Robertowi Kaim za wspaniałe nagrody rzeczowe i codzienne wsparcie Fundacji „Zwyczajnie żyć”, panu Andrzejowi Kargulowi i pani Angelice Milczarek z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Rafałowi Łaseckiemu i Rubinie Kosmala, a także całej Akademii Piłkarskiej Kotwica za współpracę i pomoc przy realizacji tego przedsięwzięcia; Arturowi Tłoczkowi i naszej piłkarskiej Kotwicy za pomoc; Sailor Port i Dariuszowi Baran za współpracę partnerską; Sławkowi Jasickiemu za nieocenioną pomoc, Gazecie Kołobrzeskiej i portalowi Także.pl za patronat medialny; portalowi e-kg i Kamilowi Graboniowi za wszystko, co przy organizacji meczu było do zrobienia; Rafałowi Różyckiemu za wspaniałe fanty do licytacji, Fundacji Legii Warszawa za kolejny rok współpracy. Agnieszce Rylik, Marcinowi Zającowi, Piotrowi Reiss, Jarkowi Chwastkowi za przyjazd, uczestnictwo i świetną zabawę; Annie Boguszewicz za pomoc, wszystkim Darczyńcom voucherów na konkursy. Żanecie Tomczak i Sandrze Kielnik – Kałużnej za pomoc, Aleksandrze Krupop za zorganizowanie wolontariuszy – im również w szczególności dziękujemy. Kłaniamy się nisko wszystkim uczestnikom tego spotkania, całej kochanej ekipie Media i Przyjaciele oraz ekipie równie kochanej – Kołobrzeżanom. Przed nami kolejne wyzwania – dziękujemy, że jesteście z nami!

 

\ \