Meczowe licytacje – dziękujemy klubom za wsparcie!

Portal Niezależne Media jako patron medialny rusza z akcją informacyjną dotyczącą zarówno I Regionalnych Obchodów Dnia Godności Osoby Niepełnosprawnej Intelektualnie, jak i wpisującego się w ten dzień IV Charytatywnego Meczu Piłki Nożnej.

Na początek przekażemy Państwu fanty, które można będzie nabyć podczas tego wydarzenia. W tej informacji przekazujemy informacje o fantach sportowych.

Fundacja Legii Warszawa przekazała do licytacji wspaniałą piłkę Legii z podpisami pierwszej drużyny. Organizatorzy za pośrednictwem portalu ogromnie dziękują!

Wpinka kolekcjonerska MZKS Kotwica Kołobrzeg. Kotwica występowała w latach 1974/1991 jako Międzyzakładowy Klub Sportowy “Kotwica”. Była to i piłka nożna, i koszykówka. Drugim fantem jest koszulka z pierwszego sezonu (2016/17) po awansie do I ligi zawodnika Artura Włodarczyka, grającego w przeszłości między innymi w Ekstraklasie w w barwach Trefla Sopot. I trzecia to historyczny medal za awans do pierwszej ligi z sezonu 2015/16. Te szczególne pamiątki otrzymaliśmy od klubu, którego bogata tradycja nierozerwalnie jest związana z miastem: Energa Kotwica Kołobrzeg.

Fantastyczne koszulki z autografami:

GKS Bełchatów, Korona Kielce,  ŁKS Łódź, ŁKS Commerceon Łódź, Sandecja Nowy Sącz, Widzew Łódź, KGHM Lubin

 

KGHM Zagłębie Lubin przekazało koszulkę ze specjalną dedykacją dla beneficjenta IV Meczu Charytatywnego:

W imieniu Fundacji Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością “Zwyczajnie żyć” serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom!