Radny i ulotki

Radny Dariusz Zawadzki podsumował trzy lata swojej działalności w mijającej kadencji. Zrobił to w formie wydruku ulotki, która trafiła do mieszkańców osiedla, które wybrało D. Zawadzkiego na swojego przedstawiciela w Radzie. Zamieszczenie w ulotce herbu miasta mogłoby zasugerować płatność z budżetu miasta, jednak: sprawdziliśmy. Radny wydrukował te ulotki z własnych oszczędności.

  • Wydawałem takie sprawozdania już wcześniej, pod koniec ubiegłej kadencji również uznałem, że warto przedstawić swoim wyborcom swój przebieg pracy w Radzie. Za wszystkie takie ulotki zapłaciłem z własnych oszczędności. Natomiast mam prawo używać herbu miasta, gdyż jestem radnym, i pracę wykonuję na rzecz miasta – dodaje.

Radny zapowiada, że za około 6 miesięcy mieszkańcy mogą się spodziewać kolejnej ulotki, podsumowującej całość pracy radnego.

Z jednej strony radny wkłada swoje oszczędności w wydruk ulotek, podsumowujących jego działalność. Z drugiej: na początku kadencji Porozumienie dla Kołobrzegu chciało przeznaczać określone -w stosunku do całości budżetu miasta, niewielkie – środki z budżetu miasta na promocyjne potrzeby radnych, które miałyby być wydatkowane właśnie na takie między innymi cele. Czy pomysł wróci w przyszłej kadencji – przekonamy się za jakiś czas.

 

5 thoughts on “Radny i ulotki

  1. Proponuję, żebyście na tym portalu zaczęli pisać o tym, jak jeść bezę. W końcu i tak piszecie o niczym.

    1. A właśnie wpłynęła niedawno sugestia, by przepisy kulinarne Kołobrzeżan wprowadzać. Jak się zdecydujemy, może i będzie coś o bezach. Albo na przykład o tym, jak zjeść kulturalnie pomidora. A na serio to jednak po statystykach widzimy, że to owo „pisanie o niczym” cieszy się dużą poczytnością, także proszę się nie poddawać, na pewno coś Panu przypadnie do gustu. Pozdrawiamy!

  2. Ale artykułu o radnym Dąbkowskim co porozwieszał przed Świętami plakaty z życzeniami na klatkach np. KSM-u (warto sprawdzić czy miał zgodę) to już nie ma.

    1. Jak tylko sytuacja się powtórzy, to prosimy o sygnał, gdybyśmy sami nie zauważyli. Bardzo chętnie sprawdzimy wszystko zarówno jeśli się okaże na plus, jak i na minus.

Komentowanie zamknięte