I Kołobrzeskie Forum o Niepełnosprawności “Moje dziecko jest inne…i co dalej”

Niepubliczna Poradnia Pedagogiczno – Psychologiczna  “Równe Szanse” zaprasza w dniu 9 maja do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu na I Kołobrzeskie Forum o Niepełnosprawności pt. “Moje dziecko jest inne…i co dalej”.

  • Zapraszamy rodziców, nauczycieli, specjalistów, na wspólną rozmowę o tym, jak pomóc, co zmienić, a co dobrze funkcjonuje w naszym mieście, powiecie i regionie. Zapraszamy rodziców, których niepokoi rozwój dziecka, rodziców, którzy są w trakcie diagnozy swoich dzieci i tych rodziców, którzy mają już dzieci niepełnosprawne te małe jak i duże. Zapraszamy nauczycieli oraz tych którym tematyka niepełnosprawności nie jest obca – zachęcają organizatorzy.

Podczas Forum głos zabiorą m.in. przedstawiciele władz miasta Kołobrzeg i powiatu kołobrzeskiego, członek Zarządu Województwa, dyrektorzy szkół i przedszkoli, przedstawiciel PSONI, MOPS, PCPR, reprezentanci placówek oświatowych, ale także: prawnik, lekarz specjalista, przedstawiciele firmy Harimata, pracownicy Poradni “Równe Szanse” oraz Fundacji “Zwyczajnie żyć”.
I Kołobrzeskie Forum o Niepełnosprawności odbywa się pod honorowym patronatem Anny Mieczkowskiej– członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego i Prezydenta Miasta Janusza Gromka.