Polska jest kobietą, czyli 3. Regionalny Kongres Kobiet w Kołobrzegu

Fantastyczny panel edukacyjny, motywujące wykłady, prelekcje i pełne energii spotkanie z  Robertem Biedroniem to w skrócie przebieg 3. Regionalnego Kongresu Kobiet, który miał miejsce  w hotelu Aquarius w Kołobrzegu.

Organizatorki: Ewa BaranAgnieszka MaciejewskaAgnieszka Trafas i Beata Schellner dołożyły starań, aby każda uczestniczka tego Kongresu wyszła z pozytywną dawką energii, dobrym nastawieniem i lepszym zrozumieniem swoich potrzeb. Kongres rozpoczął się panelem edukacyjnym, w którym udział wzięły m.in:  Monika Płatek – karnistka, feministka, Dorota Tułodziecka – AdamsRenata Kim -dziennikarka, Elżbieta Jachlewska – liderka Inicjatywy Feministycznej i Marta Lempart – Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Na temat wielu spraw dotyczących kobiet w życiu codziennym i społecznym  mówiła również Anna Mieczkowska, członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Przez cały czas kongresu działał Park Kobiet, w którym oferowane były produkty i usługi przeznaczone dla płci pięknej. Spotkanie zakończyło się krótkim występem Jolanty Wójcik – Oszmaniec, zaś podczas spotkania z Robertem Biedroniem, kończącego panel i zarazem i kongres, sala pękała w szwach.