Regionalny Kongres Kobiet. Gościem: Robert Biedroń!

Stowarzyszenie Kongres Kobiet: Ewa Baran, Agnieszka Maciejewska, Agnieszka Trafas i Beata Schellner zaprasza po raz trzeci na Regionalny Kongres Kobiet, który już za tydzień, w niedzielę 15 kwietnia, odbędzie sie w Kołobrzegu. W programie wiele atrakcji, w tym spotkanie z gościem specjalnym, którym będzie Robert Biedroń. Skąd się bierze SIŁA KOBIET, dlaczego protestują i czego oczekują?
Dlaczego mężczyźni powinni być z kobietami w ich walce? Właśnie o tym będą rozmawiać uczestnicy podczas Kongresu Kobiet.

Swoje prelekcje wygłoszą m.in. prof. Monika Płatek – karnistka, feministka, Dorota Tułodziecka – Adams – która zaznajomi obecnych z Historią Sióstr Tułodzieckich; Renata Kim -dziennikarka, Elżbieta Jachlewska – liderka Inicjatywy Feministycznej, Marta Lempart – Ogólnopolski Strajk Kobiet i Anna Mieczkowska – wicemarszałkini woj. Zachodniopomorskiego. O cyfrowych uzależnieniach opowiadać będzie dr Ewa Giza – lekarz psychiatra, zaś poradnik dla matek i ojców o tym, jak wychować kobietę, przedstawi Maria Czerniecka, trenerka, coach kryzysowy.
Z Robertem Biedroniem uczestnicy porozmawiają o sile kobiet.

W trakcie całego kongresu działać będzie Park Kobiet, w którym oferowane będą produkty i usługi przeznaczone dla kobiet.

Imprezy towarzyszące rozpoczną się już w poniedziałek, 9 kwietnia, kiedy to m.in Iwona Oleczek zaprosi na warsztaty z samoobrony. Wtorek – Joga Park, środa: taniec spontaniczny, czwartek – brafitting i bielizna erotyczna. W piątek znany aktor Jacek Rozenek i “Jak dobrze żyć”. Tydzień poprzedzający kongres zakończą warsztaty pn. “Kobieta współczesna – odnaleziona tożsamość”.

Szczegóły na plakacie, zapraszamy do śledzenia wydarzenia na stronie FB:

https://www.facebook.com/events/1003847873114011