Hyży bez Eurowizji, Natalia z wielką przemianą

W miniony weekend mogliśmy oglądać na srebrnym ekranie dwie osoby związane z Kołobrzegiem: Natalię Krakowiak w “Twoja twarz brzmi znajomo” oraz Maję Hyży w eliminacjach Eurowizji.

“Twoja twarz brzmi znajomo” – to już 9. seria tego programu. W tej edycji rywalizują: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk i Krzysztof Szczepaniak (aktor Teatru Dramatycznego), wokaliści: Ruda z Red Lips i Filip Lato oraz artyści z “Teatru Roma”:  Natalia Krakowiak i Jan Traczyk. Natalia Krakowiak przeszła transformację w Nicki Minaj w utworze “Starships”. Posłuchaj, co mówi o swoim udziale w programie:

  • Słyszałam od kolegów i koleżanek, że udział w tym programie to świetna przygoda. Możliwość zobaczenia siebie, sprawdzenia siebie w zupełnie innym świetle; w takim, w jakim pewnie w teatrze nigdy nie miałabym okazji.  Wszystko jest możliwe w tym programie. Boje się wcielać w mężczyzn, bo mam głos bardzo kobiecy i ciężko jest siebie wyobrazić w wydaniu męskim

-mówi Natalia dodając, że liczy na jakieś choreograficzne kawałki, by, jak twierdzi, trochę się “rozruszać w tym programie”. Nie jest dla niej przeszkodą charakteryzacja.  Zobacz więcej w Ipla.TV

Nie udało się Mai Hyży zdobyć miejsca w finale konkursu Eurowizji w Lizbonie.  Polskę na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie, który odbędzie się 10 maja, będzie reprezentować Gromee i Lukas Meijer z piosenką “Light Me Up”.

Fot. Polsat