Dyrektor SP7 z wnioskiem o “dyscyplinarkę”

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, Zachodniopomorski Kurator Oświaty złożył wniosek o wszczęcie postępowania dyscyplinarnego wobec  Ewy Paśki – Koschel. Postępowanie to może się przekształcić w postępowanie dyscyplinarne lub umorzenie sprawy.

Jedną z przyczyn takiej decyzji był fakt ujawnienia spraw natury osobistej byłej już uczennicy, autorki wątpliwej sławy felietonu, jednak nie jest to jedyny powód.  Do sprawy dyrektor SP7 wrócimy, natomiast dziś jeszcze szeroko omówimy sprawę ostatnich wydarzeń w SP7 – tym razem z zupełnie innego punktu widzenia. Czy słusznie wylał się hejt, nienawiść i wszelkie błoto na placówkę, grono, dyrektorkę, a przede wszystkim młodzież?  Zapraszamy.

3 thoughts on “Dyrektor SP7 z wnioskiem o “dyscyplinarkę”

  1. Można narzekać na p. Dyrektor, ale jedno jest pewne, potrafi utrzymać porządek I taki prawdziwy “niemiecki ordnung”, uczniowie czują respekt do p. Dyrektor I mysle że każdy to potwierdzi. Pozdrawiam obecny uczeń tego gimnazjum, a w sumie to Podstawówki; “dobra zmiana”

    1. Nie kazdy to potwierdzi MIRON.

      Z pewnoscia nie potwierdzi tego pani Zaneta Czerwinska :

      “moja poprzednia siedziba redakcji miała miejsce dokładnie naprzeciwko omawianej szkoły. To, czego miałam okazję nasłuchać się: słownictwa na k…, p… w oparach dymu papierosowego wołało o pomstę zwłaszcza, że głównie to były grupy dziewcząt. Natomiast niewątpliwym wstydem dla szkoły jest fakt, że wolności słowa – jeszcze nie dopracowanego, jeszcze nie fachowego, ale zawsze Słowa przez duże S, bo wskazuje ogromny współczesny problem – zabrania m.in. osoba – dyrektorka, która niejednokrotnie w jego obronie walczyła. Żaneta Czerwińska “

Komentowanie zamknięte