Banany i cytrusy, czyli leć do Afryki

Artur Malek, niegdyś redakcyjny kolega, dziś jest podróżnikiem i miłośnikiem krajów afrykańskich. Niedawno odwiedził również Madagaskar. Z wielką przyjemnością dzieli się Czytelnikami swoimi wrażeniami – czy to na blogu
bananyicytrusy.blogspot.com (zajrzyj) czy to na stronach portalu społecznościowego.

W przedsprzedaży ukazała się właśnie kolejna publikacja pt. ,,Banany i cytrusy, czyli leć do Afryki”. Premiera tej książki zapowiadana jest na koniec lutego, jednak można ją nabyć już dziś. Oto, co Artur pisze o tej publikacji:

  • Będą tam opisane historie z Tanzanii, Zanzibaru, Madagaskaru. Nie ma ich w ogóle na blogu. Wiele wątków, z Rwandy, Ugandy, Kenii, Etiopii zostało poszerzonych i wzbogaconych o nowe, mam nadzieję, ciekawe opowieści. Zapraszam serdecznie do zakupu. Wystarczy podać na priv swój adres do wysyłki i ilość chcianych książek. W odpowiedzi napiszę numer konta i… już. Nie nawalcie i nie zawiedźcie mnie:)

W przedsprzedaży, dla śledzących fanpage i bloga, do końca lutego książka dostępna będzie na terenie Polski za jedyne 25 zł. Do ceny wliczony jest już koszt przesyłki pocztowej. W przypadku zakupu dwóch książek, cena łączna to 45 zł. Przy okazji można nabyć również pierwszą, azjatycką część. Zapraszamy.