Horodyńska zachwycona stylizacją kołobrzeżanki Małgorzaty Horyń – Olszewskiej

Stylizacją kołobrzeżanki Małgorzaty Horyń-Olszewskiej zachwyciła się ikona stylu mody – Joanna Horodyńska.

Kilka dni temu w Polsat Cafe mogliśmy oglądać stylizacje, które przygotowała nasza kołobrzeżanka w programie „Shopping Queens. Królowe zakupów”. Jednak zanim poznaliśmy prezentowane stylizacje Pani Małgorzaty, najpierw jej prywatny styl mody  został oceniony przez prowadzącą program  Joannę Horodyńską.

  • Rzadko widzę na polskich ulicach takie zwiewne, lekkie, dobre stylizacje, a za tą bym się nawet odwróciła i uśmiechnęła do bohaterki  – mówi modelka Joanna Horodyńska o stylizacji kołobrzeżanki Małgorzaty Horyń-Olszewskiej.

Reali show „Shopping Queens. Królowe zakupów” to program, w którym 4 kobiety rywalizują ze sobą w przygotowaniu dwóch stylizacji. Na wszystko przeznaczona jest 1 godzina i budżet 900 zł. Uczestniczki oceniają się wzajemnie, przyznając punkty. Koronę Królowej Zakupów oraz nagrodę pieniężną na zakupy otrzymuje ta, która zbierze ich najwięcej.

Stylizacje kołobrzeżanki zostały również ocenione przez jury programu: stylistę i krytyka modowego – Tomasza Jacykowa, byłą modelkę (prywatnie żonę Bogusława Lindy) – Lidię Popiel oraz aktorkę Adę Fijał.

Dziś, 20 września, o godz. 16:00 na Polsat Cafe powtórka z udziałem Pani Małgosi.

Na zdjęciu: Małgorzata Horyń-Olszewska (pierwsza po lewej ) z Tomaszem Jacykowem i Adą Fijał